Vidaus taisyklės

Mieli Svečiai,

Siekiant išvengti kartais kylančių tarpusavio nesusipratimų prašome atkreipti dėmesį ir laikytis žemiau nurodytų vidaus tvarkos taisyklių:

Pageidaujame, kad nei kambaryje nei virtuvėje nerūkytumėte. Rūkyti galima balkone, terasoje, lauke. Cigarečių nuorūkas prašome išmesti į šiukšlių dėžę arba peleninę. Apgailestaujame, tačiau su naminiais gyvūnėliais nepriimame. Prašome židinį naudoti tik pagal paskirtį. Į židinį negalima mesti šiukšlių, negalima kepti mėsos ir t.t. Saugokite kambariuose esančius daiktus. Gerbkite šeimininkų turtą, nes už bet kokią padarytą žalą, teks atlyginti. Klientų svečiams leidžiama lankytis iki 24 valandos, nebent su šeimininkais yra susitarta kitaip. Svečius į nuomojamą kambarį priimame nuo 14 val, o kambarys turi būti atlaisvintas iki 12 val. Kartais mums reikia šiek tiek daugiau laiko, kad galėtume tinkamai paruošti kambarį naujų svečių priėmimui. PS: galite atvykti ir anksčiau, tačiau daiktus kuriam laikui teks palikti automobilyje arba pas šeimininkus. Prašome atsivežti savo patalynę. Vienas mūsų patalynės komplektas kainuoja 3 EUR. Automobilio statymas kieme nemokamas. Tačiau jei iš Jūsų automobilio variklio varva alyva, automobilį teks palikti gatvėje. Bevielis internetas yra nemokamas, prieigos kodo teiraukitės pas šeimininkus. Atsiskaityti galima grynais pinigais arba bankiniu pavedimu. Rezervuojant kambarį iš anksto reikalingas avansas.

Užsakymo atšaukimas

Individualus svečias (-iai) apgyvendinimo paslaugų rezervaciją gali atšaukti ne vėliau kaip likus 7 dienoms iki svečio (-ių) atvykimo dienos, nustatytos rezervacijoje; šiuo atveju svečio pagal išankstinio mokėjimo sąskaitą sumokėtas avansas už rezervuotas Almuka teikiamas paslaugas yra grąžinamas svečiui;